Hakkımızda

AKBULUT ETBüyük bir geçmişe ve deneyime sahip olan, türk tüketicisini de yakınen tanıdığı, gıda sektörümüzün en önde gelen kuruluşlarından birisi olan, akbulut et teknolojiye dayalı olan imalatıyla, et ürünlerinin üretimini gerçekleştirmekten ve bu konuda türkiye’mize hizmet etmekten büyük bir gurur duymaktadır.

STRATEJİ

Bu hedefi gerçekleştirmek, ürünleri her zaman aynı kalitede, istenilen zamanda ve kabul edilebilir bir fiyatla müşteriye sunmakla mümkündür.

AKBUKUT ET bunları sağlayabilmek için ISO 9001 : 2000 Kalite Yönetim Sistemini araç olarak görmektedir. Şirket üst yönetimi ile birlikte tüm bölümlerin ana hedefi kalite yönetim sistemini yürütmek, sürekli geliştirmek ve bir üst kademesi olan “ toplam kalite yönetimi” için temel bir adım atmaktır.

Hammadde girdisinden, üretim ve satış sonrasına kadar bütün aşamalarda bu hedefe ulaşabilmesi için bütün bölümlerin koordineli bir şekilde ve karşılıklı işbirliği içinde çalışmalarını sağlamak, AKBUKUT ET  üst yönetiminin sorumluluğu altındadır.

Bu nedenle firmamız KALİTE YÖNETİM VE ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ SİSTEMLERİNİN kurulması ve geliştirilmesi için her fedakârlığı yapmaktadır. Başarıdaki sırrın kalite-hijyen ve eğitim üçlüsü olduğuna inanan AKBUKUT ET hiyerarşik yapısında en üst yöneticisinden en alt kademesine kadar tüm çalışanları ile müşteri memnuniyetini  ve kalite düzeyini arttırarak yeni başarılara imza atacaktır.